BAGEV KARİYER BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADI

BAGEV KARİYER BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADI

BAGEV KARİYER BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADI

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı ( BAGEV ) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır www.bagevkariyer.com ile 2017 yılı içerisinde 926 kişinin istihdam edildiğini söyledi.

BAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel istihdam ofisi BAGEV Kariyer’in işsizlik ve işgücüne katılma yönündeki sayısal verileri açıkladı. www.bagevkariyer.com ‘un portföyünde 15 bin 519 kişinin kayıtlı olduğunu belirten Çandır, “BAGEV Kariyer’de yüzde 27 ilkokul mezunu, yüzde 24 lise mezunu ve yüzde 20 üniversite mezunu düzeyinde iş arayanlar kayıtlı. Bu oranlar iş arayanlarımızın büyük bir bölümünü kapsıyor. Meslek Yüksek Okulu, Yükseklisans ve Doktora mezunu iş arayanlar daha az seviyede kalıyor.

700 CİVARINDA İŞ İLANI VAR

2017 yılında Antalya, Burdur ve Isparta’da işverenler tarafından BAGEV Kariyer’de 699 açık iş bildirildiğini ifade eden Çandır, Batı Akdeniz’de şu anda 30 kişilik açık pozisyon bulunduğunu, ameliyat hemşiresi, insan kaynakları şefi, saha satış uzmanı, cost controller, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, e-ticaret sorumlusu, teknik personel, mağaza müdürü, ön muhasebe elemanı, tezgahtar, web tasarımcısı, meydancı, depo sevkiyat sorumlusu, resepsiyonist, endüstriyel tasarım uzmanı, ofis destek elemanı, elektrik ustası, araç teslimat görevlisi ve ihracat görevlisi alanında açık işler olduğunu söyledi.

ENGELLİLER DE İŞ ARIYOR

www.bagevkariyer.com ‘a kayıtlı 110 engelli, 22 eski hükümlü ve 11 terör mağduru da iş arıyor.  

 

 

HABER FOTO GALERİ

BAGEV KARİYER BİN KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLADI

BU HABERİ PAYLAŞ

SOSYAL MEDYADA BAGEV

BATI AKDENİZ
KALKINMA AJANSI

BATI AKDENİZ<br>KALKINMA AJANSI

9. YÖREX

9. YÖREX