BAGEV'DEN KAPSAMLI CV ( ÖZGEÇMİŞ ) HAZIRLAMA EĞİTİMİ

BAGEV'DEN KAPSAMLI CV ( ÖZGEÇMİŞ ) HAZIRLAMA EĞİTİMİ

İş arayan binlerce adaydan sizi farklı kılan nedir? 

İşveren neden sizi tercih etmelidir ya da sizi öne çıkaracak olan nedir? 

Profesyonel hazırlanmış bir CV bu konuda sizi rakiplerinizden öne geçirebilir. Etkin bir CV ve kendinize güvenerek gittiğiniz iş görüşmesi sizin için artı bir durumdur. Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Vakfımız işbirliği ile düzenlenecek olan CV Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi ile siz de bu konuda kendinizde bir fark yaratabilirsiniz. 

Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmaıdır ki, hazırladığınız özgeçmiş yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın. 

Vakfımız ve Antalya Çalışma ve İş Kurumu işbirliği ile gerçekleşecek CV Hazırlama online eğitim programıyla Vakfımızın özel istihdam bürosu www.bagevkariyer.com 'da iş arayan kişilerin CV hazırlama yeteneklerini geliştirmek amaçlanmıştır. 

İş bulmak için atılacak ilk adım profesyonelce yazılmış bir özgeçmiştir. Özgeçmiş, bilgilerin sıralandığı bir listeden çok sizin reklamınızı yapan bir araçtır. Herhangi bir iş başvurusunda bulunmadan önce mutlaka etkili hazırlanmış bir CV sunulması şarttır. Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın. Bu online eğitim programı iş arayanı ön plana çıkarabilecek birçok teknik ve taktik sunmaktadır. 

Çok iyi derecede yabancı dili olan, yetenekleri ve üst düzey yetkinlikleri bulunan ve oldukça deneyimli kişilerin iş başvurularında özgeçmişlerinin profesyonel olmamasından dolayı başarısız oldukları görülüyor. İş arayan herkes özgeçmişin nasıl hazırlanması gerektiğini ve kullanması gereken kelimeleri iyi seçmesini bilmelidir. 

Eğitim programına katılmak isteyenlerin FORMU doldurması yeterlidir. 

HABER FOTO GALERİ

BAGEV'DEN KAPSAMLI CV ( ÖZGEÇMİŞ ) HAZIRLAMA EĞİTİMİ

BU HABERİ PAYLAŞ

SOSYAL MEDYADA BAGEV

KOOP OKUL

KOOP OKUL

YÖREX 11. Yöresel Ürünler Fuarı

YÖREX 11. Yöresel Ürünler Fuarı

BAGEV E-İHRACAT WEBİNARI YAYIN KAYDI

BAGEV E-İHRACAT WEBİNARI YAYIN KAYDI

BATI AKDENİZ
KALKINMA AJANSI

BATI AKDENİZ<br>KALKINMA AJANSI

DİJİTAL TARIM KÜTÜPHANESİ

DİJİTAL TARIM KÜTÜPHANESİ